Matchmaking na IV Środkowoeuropejskim Forum Technologicznym – CETEF’24
18 listopada | 08:00 - 19 listopada | 17:30
Matchmaking na IV Środkowoeuropejskim Forum Technologicznym – CETEF’24
18 listopada | 08:00 - 19 listopada | 17:30
Matchmaking na IV Środkowoeuropejskim Forum Technologicznym – CETEF’24
18 listopada | 08:00 - 19 listopada | 17:30
18 listopada | 08:00 - 19 listopada | 17:30
Zapraszamy na matchmaking podczas IV Środkowoeuropejskiego Forum Technologicznego – CETEF’24, które odbędzie się w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego i Kampusie Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.
Wydarzenie to kierowane jest do przedstawicieli świata nauki i biznesu zainteresowanych realizacją innowacyjnych przedsięwzięć o zasięgu międzynarodowym oraz transferem wiedzy w tym zakresie.
Dlaczego warto wziąć udział w Horizon Europe Matchmaking Event?
Zwiększasz szanse na zdobycie dofinansowania z programu Horyzont Europa.
Masz możliwość nawiązania współpracy z czołowymi instytucjami z całej Europy.
Zyskujesz dostęp do eksperckiej wiedzy na temat programu i procedur aplikacyjnych.
To świetna okazja do networkingu z innymi uczestnikami i potencjalnymi partnerami projektowymi.
Podczas matchmakingu porozmawiasz z potencjalnymi partnerami i nawiążesz międzynarodowe kontakty w obszarach zdrowia, zrównoważonej gospodarki, przemysłu 4.0, innowacyjnych technologii mobilnych, czystej energii oraz cyfryzacji.
CETEF to kluczowe międzynarodowe przedsięwzięcie organizowane od 2014 roku przez Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii (IZTECH) pod patronatem Parlamentu Europejskiego i pod auspicjami Komisji Europejskiej, we współpracy z uczelniami, instytutami badawczymi i przemysłem wysokich technologii. Tegoroczna edycja Forum organizowana jest przez IZTECH, Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytet Jagielloński, NOT – Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych oraz Miasto Kraków.Przewidujemy udział ponad 1000 przedstawicieli dostawców i użytkowników końcowych technologii, organizacji naukowych, stowarzyszeń inżynierskich, instytucji rządowych i finansowych, w tym osobisty udział Komisarza UE ds. Innowacji i Badań Naukowych oraz Przewodniczącego Komitetu Przemysłu, Badań i Energii Parlamentu Europejskiego.Forum będzie idealną okazją do dyskusji na temat rozwoju technologicznego, w gronie wybitnych przedstawicieli nauki i przemysłu, reprezentujących 16 krajów Europy Środkowej. To również szansa na dzielenie się doświadczeniami w zakresie budowania partnerstw i sieci współpracy, które będą kształtować europejską technologię i przemysł jutra. Oczekuje się również, że Forum przedstawi nowe pomysły i propozycje mające na celu realizację europejskiej agendy naukowo-technicznej na lata 2025-2030, w tym w zakresie przygotowania 10. Programu Ramowego Badań i Innowacji Unii Europejskiej.